2.8/5 - (17 امتیاز)

نارگیل یک مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی در ژانر کودک و نوجوان به کارگردانی مشترک سیدابراهیم عامریان و حمزه صالحی  و محصول سال ۱۴۰۰ است .

سریال کودک و نوجوان نارگیل

نارگیل عنوان یکی از تازه‌ترین مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی است که پس از مدت‌ها  توانسته جای خالی سریال ویژه کودکان و نوجوانان را در مجموعه‌های نمایش خانگی پر کند. ابراهیم عامریان پیش از این فیلم نارگیل محصول سال ۱۳۹۸ را تولید کرده بود که به لحاظ داستانی اثری مستقل از سریال نارگیل محسوب میشود. با این همه اما این دو پروژه یک فصل مشترک بسیار مهم دارند و آن حضور محوری سه عروسک با شناسنامه و هویت مشترک در هر دو اثر است. همچنین سید ابراهیم عامریان سابقه تهیه کنندگی در فیلم دینامیت را نیز کارنامه خود دارد.

تعداد قسمت های سریال نارگیل

سریال نارگیل چند قسمت است ؟ این سوالی است که با توجه به جذابیت این مجموعه برای مخاطب این روزها زیاد پرسیده می شود.

سازندگان سریال نارگیل هنوز  درباره اینکه سریال چند قسمت است اظهار نظری نکرده اند. اما آنطور که شنیده می شود این سریال فعلا در یک فصل تولید شده است و فصل اول  ۱۵ قسمت دارد ولی کلا ۳۴ قسمت خواهد بود.

سریال نارگیل چند قسمت است ؟ بازیگران سریال نارگیل

داستان سریال و عروسک ها

سریالی که سه کاراکتر عروسکی به نام های” نارگیل(عروسک نارگیل خان)، لنگه و لیوه ” دارد. سه عروسک که در روابط بین فردی خود مانند دو شخصیت کارتونی” پت و مت” عمل می کنند. هر کدام خود را عاقل تر از دیگری می داند. سه شخصیت که سالها قبل به واسطه خاندان راستگو به خاطر اعمال نادرست و دروغگویی تبدیل به عروسک شده و از سرزمین سه ماه بیرون رانده شده اند.

بازیگران مجموعه نارگیل

مهدی فقیه، بهنوش بختیاری، شبنم قلی‌خانی، آشا محرابی، شهرزاد کمالزاده، سارا منجزی، حسین رفیعی، سارا روستاپور، بهراد خرازی و تورج نصر، احمد ایراندوست، میثم رستگاری، علی زیاری، امیرمحسن کوه گره هم از بازیگران اصلی سریال نارگیل هستند. سام نوری و سیروس همتی هم در این مجموعه فانتزی نقش‌های متفاوتی را بر عهده دارند.

همچنین ترنم کاظمی، مانی آخشی و رهام حیدر علی به‌عنوان بازیگران کودک در سریال نارگیل حضور دارند.

عروسک نارگیل خان

    دانلود سریال کودکانه نارگیل


مطالب مرتبط:

دانلود قسمت پانزدهم سریال نارگیل | قسمت آخر