5/5 - (1 امتیاز)

جوکر-سریال جوکر ایرانی

دانلود جوکر قسمت ۳ سوم، دانلود قسمت ۳ مسابقه جوکر با ترافیک رایگان ، دانلود فیلم جوکر قسمت ۳ سوم ، برای دانلود قسمت سوم برنامه رئالیتی شو جوکر به ادامه مطلب مراجعه کنید و قسمت ۳ سریال جوکر را به صورت قانونی دانلود و تماشا کنید

رئالیتی شو «جوکر» در فضایى متفاوت و کمدی میباشد در این رقابت جذاب و مفرح، تعدادی از چهره های مشهور هنری، ورزشی ، اجتماعی و… در یک اتاق در بسته برای ‌خنداندن یک دیگر رقابت می کنند، اما چالش اصلی این جاست که خودشان نباید بخندد. در این برنامه که با الگوبرداری از نمونه های موفق خارجی ساخته شده است.

 

برای دانلود رئالیتی شو جوکر قسمت ۳ به لینک زیر مراجعه کنید:

  دانلود قسمت ۳ جوکر

دانلود و خرید قانونی جوکر - فصل 1 - قسمت 3

  دانلود قسمت های قبلی

 

بازیگران سریال جوکر

فصل اول امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه خواه، هومن حاجی عبداللهی، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و رضا نیکخواه

جوکر قسمت 2

داستان سریال

در این رقابت جذاب و مفرح، تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی ، اجتماعی و… در یک اتاق در بسته برای ‌خنداندن یک‌دیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی این‌جاست که خودشان نباید بخندد. این برنامه با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته‌شده است.

دانلود جوکر قسمت 3 سوم | دانلود قسمت 3 مسابقه جوکر با ترافیک رایگان

درباره سریال جوکر

این سریال به کارگردانی حامد میرفتاحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه خواه، هومن حاجی عبدالهی، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و غلامرضا نیکخواه به هنرمندی پرداخته‌اند.


مطالب مرتبط:

دانلود تمام قسمت های سریال جوکر 

دانلود جوکر فصل ۴ قسمت ۳ کامل