Rate this post

دانلود قسمت 9 مسابقه تی ان تی

داستان تی ان تی

حامد آهنگی میزبان چهره‌های محبوبی از فرهنگ، هنر و ورزش کشورمان است. جواد یساری و امید حاجیلی به همراه بند موسیقی به اجرای هنرمندانه قطعات موسیقی زنده خواهند پرداخت. گفتگوی شیرین با علیرضا بیرانوند، هم‌خوانی حامد آهنگی و نیما رئیسی و اجرای منتالیست، سعید فتحی‌روشن در حضور تماشاچیان متعدد حاضر در سالن از بخش‌های دیگر این برنامه است.

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

داستان قسمت نهم مسابقه TNT

داستان قسمت نهم مسابقه TNT

در توضیح قسمت نهم تی ان تی امده است: حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است. تی ان تی قسمت ۹ یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند .


دانلود قسمت نهم سریال  از لینک زیر

دانلود رسمی و قانونی دانلود قسمت 9 فصل 1

دانلود و خرید قانونی تی ان تی – قسمت ۹


درباره سریال

این سریال به کارگردانی حامد آهنگی در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر ریلیتی شو و گیم شو می‌باشد. .

مناسب برای بالای ۱۵ سال
کارگردان:حامد آهنگی
۵۶ دقیقه – محصول ایران – ۱۴۰۱ – کیفیت HD

تعدادی از نظرات درباره سریال تی ان تی (قسمت ۹)

  • هرجا آقای آهنگی باشن اونجا بهترینه آقای آهنگی مرسی بابت این همه شادی و نشاط
  • دوستی حامد و سید جواد هاشمی خیلی زیباست
  • دمتون گرم خیلی خندیدم
  • وایییییییییی عالی بود هر ۱۰ دقیقه ای یک بار میخندیم
  • ین قسمت از همه قسمت ها باحال تر بود انصافا
  • بدون شک آقای سید جواد هاشمی جزء درجه یک های ایران هستن و باید بیشتر از اینها استفاده کرد از این هنرمند خوب و خوش اخلاق . این برنامه بهترین بوده تا اینجا و علت اصلی هر دو مهمان بودن
  • مسابقه جذاب و سرحال . با اجرای خوب آقای آهنگی