Rate this post

فیلم نیسان آبی کامل

دانلود نیسان آبی قسمت شانزدهم ۱۶  از طریق لینک مستقیم زیر امکان پذیر است.  

دانلود و خرید کاملا قانونی نیسان آبی - قسمت 16 با لینک مستقیم 

دانلود قسمت شانزدهم سریال نیسان آبی کامل و با حجم رایگان

نسخه های اورجینال دانلود قسمت شانزدهم سریال نیسان آبی با بهترین کیفیت و جدید به صورت کاملا رسمی و قانونی قابل دانلود هستند.

نیسان آبی مجموعه طنز نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی احسان ظلی پور است. در قسمت ۱۵ پانزدهم دیدیم :”جمشید تازه به زندگی جدیدش خو گرفته بود که تصمیم برای فروش گاوداری اتفاقات جدیدی برای او و رضا رقم می زند.”  حالا ادامه ماجرا را در قسمت ۱۶ با هم مشاهده می کنیم.

خلاصه داستان قسمت ۱۶ سریال نیسان آبی

“«مردها که تنها می شوند یک کاری دست خودشان می دهند» این خلاصه زندگی این روزهای جمشید است.”

تیزر دانلود نیسان آبی قسمت شانزدهم ۱۶  از آپارات

داستان سریال نیسان آبی ساخته منوچهر هادی

نیسان آبی قصه جمشید است و رضا، قصه دو دوست قدیمی که روزی روزگاری عاشق دو خواهر به اسم زری و پری شدند و با آنها ازدواج کردند. جمشید شیفته جمشید هاشم پور است و نیسان آبی اش؛ رضا هم عاشق شعر و شاعری و در رویاهایش شاعری نامدار! جمشید روی نیسانش کار می کند و ریال روی ریال می گذارد تا چرخ زندگی اش بچرخد که البته سخت می چرخد، رضا هم در جستجوی فرصتی برای بهبود اقتصاد زندگی اش و شغلی بهتر! البته قصه ها دست از سر زندگی جمشید و رضا برنمی دارند و مدام آنها را درگیر اتفاقاتی ریز و درشت می کنند، اتفاقاتی که گهگاه لحظات شیرینی می سازند و گاهی هم غمگین! نیسان آبی قصه جیب خالی است و پول، قصه عشق است و شیفتگی، قصه خیانت است و وفاداری و از همه مهمتر نیسان آبی قصه خانواده است و خانواده و خانواده.

نیسان آبی

بازیگران قسمت شانزدهم ۱۶سریال نیسان آبی

حسین یاری، مهران غفوریان، یکتا ناصر، بهناز جعفری، جمشید هاشم پور، علیرضا خمسه، سحر قریشی، حسام نواب صفوی، یوسف صیادی، گیتی قاسمی، سیروس همتی، غلامرضا نیکخواه، بهشاد شریفیان، بهزاد رحیم خانی، رضا بنفشه خواه، صفر کشکولی، کریم قربانی، ایمان صفا، آرش ظلی پور

دانلود سایر قسمت های سریال نیسان آبی از طریق سایت ما امکان پذیر است. دانلود و تماشای  فیلم و سریال ایرانی موجب می‌شود تا  زندگی کسل کننده در ایام کرونا و قرنطینه به خوبی سپری شود و با دوری از سینما و سرگرمی‌های بیرون از منزل به خوبی کنار بیایید.

نیسان آبی را در اینستاگرام

نیسان آبی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.قسمت های جذاب سریال و آخرین اخبار سریال نیسان آبی در پیج اینستاگرامی ما قرار می گیرد. با ما در صفحه اینستاگرام  سریال نیسان آبی همراه باشید.


مطالب مرتبط:

بک استیج  سریال نیسان آبی