Rate this movies

دانلود و خرید قانونی شهر گربه ها

داستان فیلم شهر گربه ها

گربه های طماع گربستان برای رسیدن به آروزهای خود تصمیم دارند در مسابقه ای شرکت کنند که دسیسه مشاور حاکم شهر گربه هاست. سفر آن ها به شهر گربه ها آغاز می شود، غافل از اینکه حاکم شهر به کمک کشفیات گرفسور و تحقیقات می خواهد عمر آن ها گرفته و به عمر خودش اضافه کند…

درباره فیلم شهر گربه ها

فیلم شهر گربه ها به کارگردانی سیدجواد هاشمی در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و کودک می‌باشد. در این فیلم علیرضا خمسه، نیوشا ضیغمی، فرهاد آئیش، یوسف تیموری، امین زندگانی، امیر غفارمنش، میرطاهر مظلومی، الیکا عبدالرزاقی، مریم سعادت، داریوش موفق، رضا بنفشه خواه، محمدهادی عطایی، سعید بحرالعلومی، ایرج طایفه، علی شایانفر، فرزانه زهره وند، ساناز نادری و داریوش پیرو به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

استقبال کودکان و نوجوانان از شهر گربه ها

این فیلم که در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده، اولین بار در جشنواره کودک و نوجوان امسال روی پرده رفت و با استقبال خوب کودکان و نوجوانان مواجه شد. «شهر گربه‌ها» با بهره‌گیری از تکنیک‌های تازه‌ در سینمای ایران فضای فانتزی را نیز تجربه کرده است. یوسف تیموری، نیوشا ضیغمی، میرطاهر مظلومی و علیرضا خمسه از بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

 

پیشنهاد می شود شهرک کلیله و دمنه ساخته مرضیه برومند و  مجموعه مهمونی ایرج طهماسب را هم دانلود و تماشا کنید.