3.1/5 - (20 امتیاز)

دانلود فیلم عنکبوت

عنکبوت درباره فردی به نام سعید، مردی چهل ساله و بسیار متعصب است. پس از آنکه همسرش مورد آزار و مزاحمت یک راننده تاکسی قرار می گیرد، تصمیمش برای انتقام گیری او را وارد مسیری تاریک می کند.

فیلم سینمایی عنکبوت کامل

فیلم عنکبوت محصول سال ۱۳۹۸ ایران به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد و نویسندگی اکتای براهنی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته و تهیه گردیده است .فیلم عنکبوت بر اساس یک داستان واقعی که در سال های ۷۹ تا ۸۱ در مشهد رخ داده است ساخته شده است.

نگاهی به داستان فیلم عنکبوت

فیلم عنکبوت با بازی محسن تنابنده که این روزها در حال اکران می باشد داستان فردی به نام سعید را روایت می کند که در مشهد ساکن است و ۴۰ سال دارد و شغل او گچ کاری است و در یک روز یک راننده تاکسی به زن او ایجاد مزاحمت می کند و سعید تصمیم میگیرد که برای انتقام وارد راهی شود که ورود آن بسیار خطرناک است.

درواقع شخصیت سعید در فیلم ایرانی عنکبوت واقعی است و او کسی نیست جز سعید حنایی ملقب به قاتل زنجیره ای که در سال های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ بیش از ۱۷ زن خیابانی را در مشهد به قتل رساند او هدف از این کار را مبارزه با فساد در اعتراف هایش اعلام کرده بود یکی از سرنخ هایی که خیلی راحت متوجه سعید حنایی شد این بود که لباس نیمی از مقتولین در زمان کشف جسد گچی بوده است این یعنی سعید جسد های خود را با ماشین حمل می کرده است.

فیلم سینمایی عنکبوت کامل

فیلم سینمایی عنکبوت کامل

بازیگران فیلم عنکبوت

در این فیلم محسن تنابنده با یک گریم بسیار خوب توانسته خود را به شخصیت واقعی داستان نزدیک نماید در این فیلم غیر از تنابنده ساره بیات، شیرین یزدان‌بخش ، ماهور الوند ، مینا ساداتی ، مهدی حسینی‌نیا در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

 


پیشنهاد می شود فیلم های صحنه زنی و حکم تجدید نظر را هم دانلود و تماشا نمایید.