Rate this series

دانلود سریال بی گناه

دانلود سریال بی گناه

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی جدیدترین ساخته این هنرمند می باشد که این روزها بیشتر از همیشه پر کار بوده احمدی که تا قبل از این بیشتر در فیلم و سریال ها خود به ایفای نقش می پرداخت حال با سمت کارگردانی پا به عرصه سینما و نمایش خانگی گذاشته است سریال بی گناه مهران احمدی قرار است از شبکه نمایش خانگی منتشر شود اما مهران احمدی که این روزها فیلم سگ بند را روی پرده سینما دارد یکه تاز اکران نوروزی ۱۴۰۱ می باشد و توانسته پر ببینده ترین فیلم نوروز ۱۴۰۱ باشد.

سریال بی گناه برعکس تمامی ساخته های مهران احمدی اینبار قرار است که در ژانری متفاوت تر از همیشه یک داستان را روایت کند احمدی بیشتر که سابقه دو کارگردانی در سینما را بر عهده داشته سریال هایش بیشتر در ژانر کمدی بوده اما قرار است با بی گناه به سوی یک ژانر تازه روی بیاورد حال باید دید احمدی در کدام ژانر بیشتر موفق خواهد بود در کمدی یا درام؟ اما احمدی سلیقه تماشاگر ایرانی را به خوبی میشناسد و این را در تکنیک های بازیگری او میشود مفهمید حال قرار است این تکنیک را خود کارگردانی کند.

 

بازیگران سریال بی گناه

بازیگرانی که در سریال بی گناه ساخته مهران احمدی ایفای نقش کرده اند عبارتند از:مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان , ماهور الوند , ویشکا آسایش , مهرانه مهین ترابی, آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی و هدیه بازوند

زمان پخش سریال بی گناه

این سریال که در سکوت خبری و دور از دوربین خبرنگاران، فیلمبرداری  خود را آغاز کرده هنوز زمان دقیقی برای انتشار قسمت نسخت آن منتشر نشده است اما قرار است که در بهار ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی منتشر شود.

خبرهای جدید بی گناه

سریال مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگرانش را پشت سر می‌گذارد. / خرداد ۱۴۰۰

این سریال چند ماهی است که در سکوت خبری به فیلمبرداری خود ادامه می دهد. / آبان ۱۴۰۰

فیلمبرداری بخش نخست سریال «بی گناه» به کارگردانی مهران احمدی در تهران به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سریال، «بی گناه» اولین سریال مهران احمدی در نمایش خانگی این روزها در تهران در حال تصویربرداری است و گروه، بعد از اتمام مراحل ضبط در زمان حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقی مانده زمان گذشته (دهه ۶۰) هستند./ ۳۰ بهمن ۱۴۰۰