1/5 - (1 امتیاز)

خلاصه داستان سریال راز بقا

سریال رازبقا به کارگردانی سعید آقاخانی اولین سریال این بازیگر و کارگردان در شبکه نمایش خانگی میباشد که داستانی کمدی دارد این سریال یکی از پربازیگر ترین سریال های نمایش خانگی میباشد که بازیگرانی همچون بهرام افشاری, نیما شعبان نژاد, سعید آقاخانی و احسان روزبهانی به ایفای نقش میپردازند

بازیگران سریال راز بقا

بهرام افشاری, حسن معجونی, نیما شعبان نژاد, علیرضا زمانی نسب, سعید آقاخانی, فریبا جدیکار, هدیه بازوند, سیروس میمنت, یدالله شادمانی, صدرالدین حجازی, فرشید زارعی فرد, کاظم نوربخش, سید حسین موسوی, سیروس سپهری, صبا ایزدپناه, ریحانه حسینی, علی اخوان, نجلا نظریان, مریم ماهور, آوین نقویان, جعفر دهقان, با حضور احسان روزبهانی بازیگران راز بقا هستند.

درباره راز بقا:

سریال راز بقا به کارگردانی سعید آقاخانی، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر وفایی از نوروز ۱۴۰۱ پخش می شود.

سریال راز بقا سعید اقاخانی

خلاصه داستان سریال راز بقا

نقش اصلی این سریال جوانی است به نام رحیم که نقش آن را بهرام افشاری برعهده دارد . نقش برادر او را هم در این سریال حسن معجونی بازی می کند. سعید آقاخانی بعد از کش و قوسهای فراوان و کنسل شدن ساخت سریال «شاخ آفریقا» سرانجام نخستین سریالش را برای شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین برد. او به مانند«نون خ» خودش هم در سریال «راز بقا» بازی دارد. او ایفاگر نقش یک روحانی است که با پدر رحیم دوست بوده و حالا بعد ازفوت او هوای پسرش را دارد. تهیه و تولید آن تعداد زیادی از عوامل «نون خ» حضور دارند.

دانلود سریال راز بقا ،راز بقا نماوا

امیر وفایی نویسنده سریال نون خ همراه با هدیه بازوند و سیروس میمنت (بازیگر)از جمله عوامل مشترک این دو سریال هستند. پیشنهاد می شود از سریال خسوف و سریال ساخت ایران ۳  نیز دیدن کنید.

راز بقا چند قسمت است ؟

با توجه به اعلام سازندگان سریال «راز بقا» این مجموعه در ۱۶ قسمت به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی، نویسندگی امیر وفایی و کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده است. هنوز در مورد فصل دوم این سریال کمدی خبری منتشر نشده است.