5/5 - (1 امتیاز)

دانلود سریال قبله عالم

دانلود سریال قبله عالم – شما میتوانید تمامی قسمت های منتشر شده این سریال را در وب سایت ما و با کیفیت های عالی و متفاوت از لینک انتهای همین صفحه دانلود نمایید.

درباره سریال قبله عالم

یک مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی حامد محمدی است. این سریال دربارهٔ زندگی ناصرالدین‌شاه قاجار ساخته شده‌است. قسمت نخست این سریال در ۱۰ مرداد ۱۴۰۰  منتشر شد.

حواشی سریال

این سریال با سانسور های زیادی همراه بود که هادی کاظمی درباره آن توضیح داد:

از قسمت اول ۲۷ مورد سانسوری و در نهایت ۴:۳۰ دقیقه حذف، از قسمت دوم ۳۵ مورد سانسوری و در نهایت ۶ دقیقه حذف، از قسمت سوم ۴۹ مورد سانسوری و در نهایت ۱۱:۳۰ دقیقه حذف و گفته شده از قسمت چهارم ۷۷ مورد سانسوری که حدود ۱۷ دقیقه حذف می‌شود.

کاظمی در ادامه با لحنی کنایه آمیز نوشت: اگر دوستان دلسوز و فرهنگ و هنر اینچنین پیش بروند، قسمت‌های آتی فقط تیتراژ پخش می‌شود.

کارگردان این اثر هم از سانسور ها گله کرد و گفت: این سریال را ما نساختیم!

راوی سریال

در این سریال محمدرضا علیمردانی به عنوان راوی در نقش امیرکبیر حضور دارد.

درباره سریال

این سریال به کارگردانی حامد محمدی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال حامد کمیلی، هادی کاظمی، شقایق دهقان، سام درخشانی، اردشیر رستمی، مارین ون هولک، پژمان بازغی , سوگل خلیق به هنرمندی پرداخته‌اند.

دانلود سریال قبله عالم

شما میتوانید تمامی قسمت های منتشر شده این سریال را در وب سایت ما و با کیفیت های عالی و متفاوت از لینک انتهای همین صفحه دانلود نمایید.

 

 

قبله عالم