Rate this series

درباره سریال قورباغه

قورباغه مجموعهٔ نمایشی ایرانی با ژانر جنایی و معمایی به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸ است.

خط داستانی و تم مرکزی قورباغه یعنی طمع و میل به قدرت نیز با شرایط امروزی جامعه هماهنگی دارد. دورانی که بحران اقتصادی و اختلاف طبقاتی بیداد می‌کند و برای بسیاری از مردم که شاهد گردش ثروت‌های آنچنانی در مملکت هستند، راهی برای پیشرفت وجود ندارد مگر از خلاف و زدل به دل پول‌های کثیف. از این نظر می‌توان پیش‌بینی کرد که سریال به دلیل جنبه‌های تماتیک و اجتماعی، بلافاصله بعد از پخش اپیزودهای آغازین در صدر توجهات قرار بگیرد.

 بازیگران سرشناس قورباغه نیز ترکیب جذابی را با ایفای نقش‌های متفاوت رقم زده‌اند، بازیگرانی چون نوید محمد زاده ،صابر ابر، سحر دولتشاهی، هومن سیدی، فرشته حسینی، آناهیتا افشار، نوید پورفرج و مهران غفوریان.

هومن سیدی مانند اثر قبلی خود تعدادی از نقش‌ها را نیز به چهره‌های تازه سپرده و محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی و سیامک اتفاقیان نیز از جمله نام‌های هستند که پس از پخش سریال بیشتر از آن‌ها خواهیم شنید.

سریال قورباغه را می‌توان در امتداد مغزهای کوچک زنگ‌زده ارزیابی کرد ،سریالی جنایی درباره رسیدن به قدرت و ثروت از مسیر نادرست.

 

دانلود سریال قورباغه در فیلم ایمو

سریال قورباغه

معرفی فیلم سریال قورباغه

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.» این خلاصه داستانی است که از قورباغه منتشر شده؛ اولین تجربه هومن سیدی در سریال‌سازی که اولین حضور نوید محمدزاده در شبکه نمایش خانگی نیز به شمار می‌آید و بنا به گفته‌ها و شنیده‌ها تجربه‌ای در حوزه درام جنایی است که داستان به ثروت رسیدن یک انسان معمولی را از راه خلاف به تصویر می‌کشد.