Rate this series

سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، علی مصفا، امیرحسین آرمان، بهرام افشاری، ستاره اسکندری، مسعود کرامتی، کاظم سیاحی، سعید داخ، لیندا کیانی، سوگل قلاتیان، مهدی رکنی، بهزاد خلج، سحر نظام دوست، بهدخت ولیان , آرمین رحیمیان به هنرمندی پرداخته‌اند.

ابراهیم ابراهیمیان فیلم های «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه»، «عادت نمی کنیم»، «پیلوت» و «دابلند» را در کارنامه خود دارد و این اولین سریالی است که با حضور ستاره های سینمای ایران و در ژانری متفاوت کارگردانی کرده است.

سریال میدان سرخ

خلاصه داستان سریال میدان سرخ

میدان سرخ داستان زنی تنهاست به نام شیدا (مهتاب کرامتی) که ناخواسته وارد بازی وحشتناکی می‌شود که توسط همسر او و یک تروریست خارجی شکل گرفته است. او برای نجات جان دخترش در معرض انتخاب میان عشق، انتقام و قدرت قرار می‌گیرد و با سه قاچاقچی مطرح و قدرتمند به نام های پاپ (حمید فرخ‌نژاد)، تورج مبینی (علی مصفا) وعبد مکین (سعید داخ) مدتی همراه می‌شود، غافل از آنکه پایان این بازی، خون بار خواهد بود.

در این مجموعه مرحوم  ارشا اقدسی به عنوان بدلکار و طراح صحنه‌های اکشن حضور داشته‌است.

دانلود سریال میدان سرخ

توضیحات همراه با نقد و بررسی سریال

این برای اولین بار است که به طور ویژه سریالی با این ژانر در شبکه ی نمایش خانگی ساخته می شود. تا پیش از این بیشتر سریال های شبکه ی نمایش خانگی یا محوریت کمدی داشته اند و یا عاشقانه های لاکچری بوده اند . این موضوع سبب شده تا کنجکاوی مخاطبان و منتقدان برانگیخته شود و همه چشم به راه انتشار این اثر جدید باشند . البته ژانر این اثر و کارگردانی آن، تنها نقطه قوت هایش به شمار نمی رود . بلکه حضور بازیگران حرفه ای هم از دیگر فاکتور هایی بوده که مخاطبان را بیش از پیش مشتاق نموده است . قرار است در این اثر بازیگران بسیار توانایی حضور داشته باشد که از جمله ی آن ها می توان به حمید فرخ نژاد اشاره نمود . آقای فرخ نژاد چند سالی بود که از شبکه ی نمایش خانگی دور بود و اکنون قرار است با سریال میدان سرخ دوباره به آن بازگردد. نکته جالب تر این است که او نقشی متفاوت را بر عهده خواهد گرفت چرا که او بیشتر در ژانر های کمدی و طنز بازی کرده است و این اولین سریال او با ژانر اکشن و جنایی است .

دانلود سریال میدان سرخ با کیفیت عالی

یک سریال و چند کارگردان

سریال میدان سرخ جزو آن دسته از سریال هایی می باشد که در مدت یکسال گذشته، مشکلات بسیار زیادی را در حیطه کارگردانی تجربه کرده است. این اثر تاکنون چهار کارگردان را به خود دیده است. همین باعث شده تا از جهات مختلفی جنجال برانگیز باشد. این اثر در ابتدا توسط ابراهیم ابراهمیان کلید خورد. اما روند پیشرفت کار کند بود. به همین جهت نیما اقلیما هم بخشی از کارگردانی اثر را بر عهده گرفت تا فرآیند با سرعت بیشتری پیش برود و پخش سریال به تاریخ تعیین شده برسد. بعد از ساخت چند قسمت اولیه توسط ابراهیمیان، سرمایه گذاران نارضایتی خود را ابراز نمودند. در واقع بخش های ابتدایی نتوانسته بود انتظار آن ها را برآورده سازد . به همین جهت ابراهیم ابراهیمیان از پروژه برکنار شد و بهرام بهرامیان جایگزین او شد. اما اخیراً خبر توقف پروژه به گوش رسید. در ابتدا تصور می شد که این موضوع به خاطر فرزاد فرزین است . اما بعد ها مشخص شد که کمال تبریزی جایگزین بهرام بهرامیان شده است. تبریزی عنوان کرد که او به عنوان یک کارگردان مهمان و طی یک رابطه دوستانه سرپرستی تولید این اثر را بر عهده گرفته است . چراکه خود بهرامیان به کرونا مبتلا شده و نمی تواند در محل کار حضور یابد. به همین جهت او تا بهبودی کامل او تولید کار را پیش می برد که کار به تاخیر نیفتد. مجموع این موارد سبب شده تا سریال میدان سرخ به اولین سریال شبکه نمایش خانگی بدل شود که ۴ کارگردان را تجربه کرده است .

دانلود سریال میدان سرخ از لینک انتهای همین صفحه

سریال میدان سرخ