3.7/5 - (7 امتیاز)

دانلود سریال نارگیل در ژانر خانوادگی و کودک باکیفیت عالی نارگیل

سریال شاد و کودکانه نارگیل به کارگردانی سید ابراهیم عامریان و حمزه صالحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و کودک می‌باشد.

بازیگران سریال نارگیل

در این سریال مهدی فقیه، شبنم قلی خانی، آشا محرابی، بهنوش بختیاری، سام نوری، شهرزاد کمال زاده، سارا منجزی، حسین رفیعی، بهراد خرازی، تورج نصر، سارا روستاپور، احمد ایراندوست، میثم رستگاری، علی زیاری، امیرمحسن کوه گره , سیروس همتی به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال نارگیل چند قسمت است ؟

بر اساس فهرست پروانه‌های ساخت سازمان سینمایی، این سریال حداقل ۱۵ قسمت خواهد داشت.

سریال نارگیل روایتی فانتزی از یک افسانه قدیمی است که در خلاصه داستان رسمی آن آمده: «هاله اشتباه بزرگی می‌کند و پدر و مادرش اسیر طلسم وروره می‌شوند.

نارگیل درباره چیست؟

سریال نارگیل داستانی از یک افسانه قدیمی است که در خلاصه داستان آن آمده: «هاله اشتباه بزرگی می‌کند و پدر و مادرش اسیر طلسم وروره می‌شوند. او برای نجات والدینش باید به همراه برادرهایش و سه عروسک به نام‌های نارگیل و لنگه و لیوه به سفری جادویی برود. سفری هیجان‌انگیز اما پر از اتفاقات جادویی و دلهره‌آور…» همین داستان سرراست و ساده، سرآغاز اتفاقاتی غیرمنتظره در سرزمینی خیال‌انگیز و پررمزوراز است.

ارگیل سریالی است که به‌راحتی می‌توانید در جمع خانواده به تماشای آن بنشینید. فقط کافی است بزرگ‌ترها هم به کودک درون خود فرصت دهند تا در سفری خیالی با کاراکترهای داستان به سرزمین سه ماه همراه شوند؛ نارگیل هم موسیقی و آواز دارد، هم خیال و جادو.

رمز موفقیت سریال نارگیل چیست؟

نمی‌توان از موفقیت سریال صحبت کرد و از کاراکترهای اصلی آن یعنی نارگیل خان، لنگه و لیوه غافل ماند. عروسک‌هایی که با صداپیشگی محمدرضا علیمردانی،‌ هومن حاجی عبدالهی و مجید آقاکریمی بخشی از جذابیت سریال را بر دوش می‌کشند و شک نکنید که فارغ از ارتباطتان با جهان داستانی فیلم، به‌راحتی می‌توانید مجذوب روابط این سه کاراکتر و طنازی‌هایشان شوید. در میان فیلم‌ها و سریال‌های خاطره‌ساز ویژه کودک و نوجوان حتما تأیید می‌کنید که عروسک‌ها همواره سهم جدی داشته‌اند.

حالا ۳ کاراکتر اصلی سریال را هم می‌توان در زمره شخصیت‌هایی دانست که فراتر از مختصات داستانی همین سریال،‌ ظرفیت ماندگاری در حافظه مخاطبان را دارند و باید دید این محبوبیت و ماندگاری می‌تواند به دنباله‌دار شدن مسیر تولید فصل‌های بعدی سریال منتهی شود.

ارگیل عنوان یکی از تازه‌ترین مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی است که پس از مدت‌ها و در آستانه فصل پاییز ۱۴۰۰ قرار است با پخش در فیلیمو جای خالی سریال ویژه کودکان و نوجوانان را در ویترین مجموعه‌های خانگی پر کند.

 

سایر عوامل سریال:

صداپیشه:
محمدرضا علیمردانی
هومن حاجی عبدالهی
مجید آقا کریمی

تدوین گر:
حسن ایوبی

مدیر فیلمبرداری:
سیدمیلاد حسینی

دانلود سریال شاد عروسکی نارگیل

تمام قسمت های سریال نارگیل را می توانید در وب سایت ما و از لینک های انتهای همین صفحه دانلود نمایید.

خلاصه نارگیل – قسمت ۹

هاله در کنار چشمه فراموشی، حمید نزدیک سرزمین کُمین ها و حامد اسیر تیلی و پیلی … لیوه قلابی نیز به دنبال فلوت است.

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۰

معما … پیشگویی … زورآزمایی

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۱

لاله طلایی، سرخینه و نیلوفر مرداب به دست آورده می شوند اما داستان تازه شروع شده است …

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۲

نقشه وروره درست پیش می رود .. آیا دروازه سرزمین سه ماه به روی او باز می شود؟

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۳

وروره وارد می شود..

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۴

نزدیک است که وروره پیروز شود. امیدمان فقط به یک چیز است.

خلاصه نارگیل – قسمت ۱۵

پایان ماجرا … یا .. شروع یک ماجرای جدید ؟


مطالب مرتبط:

درباره قسمت یازدهم سریال نارگیل

درباره قسمت دهم سریال نارگیل 

 

سریال نارگیل