Rate this series

دانلود برنامه منتالیست

منتالیست برنامه، مسابقه شوی جدید نمایش خانگی با اجرای سعید فتحی روشن است. برنامه، مسابقه، سریال منتالیست کپی برداری از سریال معروف خارجی روانکاو به صورت هفتگی رایگان و کامل منتشر می شود. این سریال به کارگردانی سینا مهدوی محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد.

سال انتشار : ۱۴۰۲

تهیه‌کننده: محمدهادی خرسندموید

کارگردان : سینا مهدوی

بازیگران : حسن فتحی روشن

خلاصه داستان سریال منتالیست

انتظار هر آن چیزی را که انتظار ندارید، داشته باشید! عروسک‌ها جان می‌گیرند، لب‌ها دوخته می‌شوند و چشم‌ها از تعجب باز خواهند ماند…

توضیح درباره شوی منتالیست

سعید فتحی روشن با حضور در کافه‌های شهر در کنار مردم شروع به اجرای برنامه‌های خود می‌کند. او با استفاده از ابزارهای ساده و دم دستی کارهایی می‌کند که مخاطب حیرت‌زده می‌شود. نکته جالب این برنامه آن‌جا است که فتحی‌روشن در پایان شوی خود یکی از کارهایی که انجام داده‌ است را به افراد داخل کافه و مخاطبان آموزش می‌دهد و شما بعد از آن متوجه می‌شوید که با چه چیزهای ساده‌ای گول خوردید. پیشنهاد می شود از فصل دوم مهمونی و برنامه تی ان تی نیز دیدن کنید.

منتالیست همان شعبده بازی است؟

آیا منتالیست نوعی جادوگری یا شعبده بازی است؟ در ظاهر که اینطور به نظر می‌رسد. اما وقتی به اجزا و کاربردهای آن آشنا شوید در می‌یابید که این برنامه بازی هوش است. در واقع شما با اعداد و ارقام و هوش و علم روانشناسی سر و کار دارید. قرار نیست در برنامه مرده‌ای زنده شود یا روی سر کسی شاخ در بیاید. با همان ابزارهای ساده دم‌دست و استفاده از خطای دید و خطای تصمیم‌گیری می‌توان مخاطبان را سرگرم کرد. کاری که فتحی‌روشن می‌کند حاصل سال‌ها تمرکز و تلاش در این حوزه است و کارهای او هیچ ارتباطی با نیروهای ماورایی ندارد.