Rate this series

داستان این سریال روایتگر چند خانواده با قصه‌ها و مشکلات‌شان می‌باشد که هر شخصیت قصه و گذشته مخصوص به خودش را دارد…

زنی به نام گیسو برازنده (مهناز افشار) وارد زندگی چند زوج جوان می‌شود تا آرامش ظاهری زندگی آنان به آشوب کشیده شود و در ادامه گم شدن سگ پگاه (پاپت) در سفر شمال، مشکلاتی میان دو زوج جوان به نام‌های سهیل (محمدرضا گلزار) و پگاه (ساره بیات) ایجاد می‌کند…

 

سریال عاشقانه  به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه و هومن کبیری می‌باشد که در سال ۱۳۹۶–۱۳۹۵ در شبکهٔ نمایش خانگی منتشر شد. پخش این سریال تا قسمت ۸ به صورت نامنظم و غیریکنواخت بود و بعد از اعتراض طرفداران این سریال، به صورت هفتگی (چهارشنبه‌ها) توزیع شد.

با توجه به قسمت آخر فصل دوم این سریال جذاب: فصل سوم آن هم بزودی کلید میخورد…

بازیگران:

محمدرضا گلزار – سهیل
ساره بیات – پگاه دادگر
مهناز افشار – گیسو برازنده
حسین یاری – رضا شکیبا
هومن سیدی – پیمان رستاگ
پانته‌آ بهرام-  ریحانه رستاگ
بهاره کیان‌افشار – درسا حبیبی
مسعود رایگان – حاج یونس شکیبا
فرزاد فرزین- تورج چلبیانی،فرزاد فرزین
حمیدرضا پگاه – دامون تهرانی
سارا رسول‌زاده فریبا کمالی (هدیه)
علیرضا سوزن چی محمود کوهی
شمسی فضل‌الهی مهین کیانی
علیرضا زمانی‌نسب محسن شکیبا
همراز اکبری دنا شکیبا
یکتا ناصر
آزاده ریاضی مونا

 

معرفی فیلم

تعداد قسمت‌ها
فصل اول: ۱۷ قسمت
فصل دوم: ۲۲ قسمت
موسیقی
فرزاد فرزین تیتراژ ابتدایی سریال را با آهنگی به نام اقیانوس و فریدون آسرایی تیتراژ پایانی این سریال را با آهنگ سنگدل اجرا کرده‌اند. در قسمت چهارم این سریال قطعهٔ جدیدی از فرزاد فرزین اجرا شد که به نام همین سریال یعنی عاشقانه می‌باشد. همچنین یک قطعهٔ مشترک با عنوان کمک کن با صدای فرزاد فرزین و فریدون آسرایی برای سکانس پایانی قسمت پنجم این سریال اجرا شده‌است.

فهرست کامل آهنگ‌های این سریال به شرح زیر می‌باشد:

اقیانوس – فرزاد فرزین
سنگدل – فریدون آسرایی
۳. عاشقانه – فرزاد فرزین (برندهٔ جایزهٔ بهترین تک آهنگ سال ۹۵ از جشن سالانهٔ موسیقی ما)

کمک کن – فرزاد فرزین و فریدون آسرایی
خدا منو ببین – فرزاد فرزین
گیسو:
تیتراژ اول فرزاد فرزین
تیتراژ دوم پایانی محمد رضا گلزار
حواشی
پخش قسمت ششم این مجموعه که قرار بود در تاریخ ششم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ از طریق فضای مجازی منتشر شود با دستور قضایی متوقف شد. ناهماهنگی‌های پیش‌آمده در مجموعه «عاشقانه» موجب عدم ارائه محتوا به بسترهای قانونی اینترنتی پخش فیلم و سریال همچون آیو، فیلیمو، نماوا، فیلم‌نت و آی‌سیما دلیل اصلی این اختلاف و دستور قضایی برای عدم پخش این مجموعه از طریق فضای مجازی شد. یکی از قسمت‌های سریال نیز به خاطر حجاب بازیگران دیرتر توزیع شد.

فصل دوم
پیش تولید سریال در خرداد ۱۳۹۹ با حضور چند بازیگر آغاز شده‌است. فصل دوم سریال عاشقانه با عنوان گیسو به تهیه کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی ساخته شده‌است و محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری و ساره بیات چهار بازیگری هستند که حضورشان در فصل دوم این سریال قطعی شده‌است. به گفته کارگردان این بار . پانته‌آ بهرام، فرزاد فرزین، بهاره کیان افشار و مهناز افشار در فصل دوم این سریال حضور نخواهند داشت و فصل دوم در ۲۲قسمت به پایان نصفه رسید و ادامه آن در قالب گیسو ۲(عاشقانه ۳)با کارگردان جدید ساخته خواهد شد .