2.5/5 - (2 امتیاز)

معرفی بازیگران و داستان سریال خون سرد

امیرحسین ترابی کارگردان، جدیدترین عنوان شبکه نمایش خانگی یعنی سریال خون سرد است. این سریال در ژانر جنایی – پلیسی ساخته شده است ، داستان این سریال درباره دستگیری عوامل پرونده‌های آزار جنسی زنان است.این سریال به نوعی در سبک سریال دکستر می باشد.

دانلود کامل سریال خونسرد

طبق گفته عوامل سازنده، داستان سریال روایت فردی است که افراد متجاوز و آزار دهنده زنان را دستگیر و به کیفر اعمالشان می‌رساند،خون سرد روایت قتل‌ها‌ی زنجیره‌ای به علت تجاوز جنسی است و اتقافاتی که برای مقتولین در حین یا قبل از قتل رخ داده و فردی که باید با حل معما‌های جنایی به قاتل زنجیره برسد و او را دستگیر کند.

 دانلود سریال خون سرد سریال خون سرد چند قسمت است سریال خون سرد از کجا پخش میشود

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است؛ “هیچ وقت بخاطر سختى هايى كه كشيدى غمگين نباش اونا فقط نشون ميدن كه تو از هر چيزی‌كه ميخواسته بهت ضربه بزنه قوى‌ تر بودى پَس خون سَرد باش …”

از تیزر تبلیغاتی سریال می‌توان برداشت کرد، شهرام حقیقت دوست، نقش اول این سریال را بازی می‌کند و همان فرد و افسر پلیسی است که افراد متجاوز را دستگیر می‌کند و به دست قانون می‌سپارد.

شهرام حقیقت بازیگران اصلی سریال جدید خون سرد، نقش اول این سریال خونسرد

بازیگران اصلی سریال جدید خون سرد

امیر آقایی، سارا رسول زاده، شهرام حقیقت دوست، سارا بهرامی، لیندا کیانی، نیما شعبان نژاد و سام نوری بازیگران اصلی سریال خون سرد هستند.

سایر بازیگران عبارتند از: فرخ نعمتی، حسن زارعی، نادر فلاح، حسین سحرخیز، جلال فاطمی، رویا جاویدنیا، بهار قاسمی، نیلوفر کوخانی، احسان عباسی

سریال خونسرد چند قسمت است؟

طبق گفته عوامل سازنده این سریال در کل، ۲۶ اپیزود دارد.

سریال خون سرد از کجا پخش میشود؟

خونسرد یک مجموعه ایرانی به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه‌کنندگی بهمن کامیار محصول سال ۱۴۰۱ می‌ باشد که از ظهر ۲۸ امردادماه در سایت فیلم ایمو آغاز به پخش کرد.


پیشنهاد می شود سریال های یاغی و بی گناه را نیز از همین سایت دانلود و تماشا کنید.